Dlaczego OKO?

SPECYFIKACJA
Fluid najnowszej technologii, o niskiej lepkości na bazie wody i glikolu. Zawiera dodatki – wszelkiego rodzaju blokery, inhibitory korozji, hydrokoloidy, środki grzybobójcze i środki chłodzące. Barwa produktu jest uzależniona od zastosowania.
 • Gotowość operacyjna w temperaturze od (-) 45˚C.
 • Nie wchodzi w reakcję z oponą.
 • Nie zawiera szkodliwych substancji dla zdrowia.
 • 100% zmywalne wodą.
 • Po usunięciu z opony możliwe ponowne użycie.


OPIS DZIAŁANIA

Specjalnie dobrana mieszanka zapobiegająca wydostawaniu się powietrza z opon natychmiast po przebiciu. Minimalizuje ubytek powietrza tworząc trwałą spoinę.  Oprócz funkcji uszczelniania, “chłodzi oponę od wewnątrz” zapobiegając zbytniemu nagrzewaniu się. Dzięki temu zdecydowanie wydłuża żywotność opon. Pełni rolę zapobiegawczą.


PRZEZNACZENIE
Nadaje się do opon nowych i używanych, oraz po regeneracji. Rekomendowany do:

OFERTA USZCZELNIACZ OKO
DAWKOWANIE
Aplikacja odbywa się w zależności od rodzaju zastosowanej opony oraz jej rozmiaru (tabela). Wykonuje się przez specjalną pompę ciśnieniową lub bezpośrednio z butelek. Instrukcja na każdym opakowaniu.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OKO?
Uszczelniacze do opon OKO są produkowane w Wielkiej Brytanii na licencji OKO GROUP. Produkty są bezpieczne dla ludzi, środowiska oraz opon i felg. Podawane przez OKO wartości uszczelnień są wartościami gwarantowanymi, nie sztucznie zawyżanymi. W większości przypadków (w naturalnych warunkach pracy opony) uszczelnienia bywają dużo większe od podawanych. Produkty OKO oprócz zasady uszczelnienia powstałego otworu w oponie chłodzą ją wydłużając ich żywotność.
Stosowanie uszczelniaczy naszej firmy daje możliwość kontynuacji jazdy nawet po wielokrotnym przebiciu opony aż do momentu jej naturalnego zużycia.
Chcąc być pewnym działania produktu w oponie należy wybrać odpowiedni produkt do danego typu oraz przeznaczenia opony. Stosowanie oryginalnych produktów OKO daje gwarancję pewnego i trwałego uszczelnienia.
Jeżeli nie wiesz, który produkt wybrać do Twojego pojazdu – napisz do nas lub zadzwoń.
Finalnie produkty OKO są pewnym i bezpiecznym produktem na rynku. OKO Group ma na swoim koncie osiągnięcia doskonałości. Opiera się to na testach badawczych i ciężkich próbach rzeczywistych zdobytych na przestrzeni lat. Bez wątpliwości korzystanie z uszczelniaczy OKO dało społeczeństwu wiele oszczędności w postaci CZASU i PIENIĄDZA. Ponadto, ze względu na wyjątkowe działanie w warunkach drogowych i ewentualnych przebić opon, produkty OKO mogą uratować ŻYCIE kierowcy oraz osób w otoczeniu zapobiegając przed utratą kontroli nad pojazdem.


CECHY PRODUKTÓW OKO
1. “Długowieczność” – Działalność i akceptacja na różnych rynkach od ponad 35 lat.
2. Badania produktu i rynki akceptacji – Produkty OKO były przedmiotem niezależnych badań instytucjonalnych oraz zostały przetestowane i zatwierdzone przez służby wojskowe oraz producentów:
 • R.A.P.R.A. The Rubber and Plastic Association
 • M.R.P.R.A. – Rubber Consultants
 • Chemtox
 • Instituut Voor Transportmiddelen TNO Holland
 • Gerotek Test Facilities
 • John Laing Construction (konsorcjum budowlane w UK)
 • Brytyjskie Ministerstwo Obrony, siły zbrojne
 • N.A.T.O.
 • Raleigh
 • JCB
 • Manitou
 • Massey Ferguson

3. Odpowiedzialność za produkt, bezpieczeństwo i opieka – OKO Group ma niepodważalne poświadczenia długowieczności oraz skuteczności działania. Dowodem na to jest ubezpieczenie od odpowiedzialności za swoje produkty. Istnieje silne poczucie staranności w OKO Group, co zapewnia, że produkty są skuteczne i bezpieczne. Zdecydowanie najlepsze rekomendacje na rynku. Silna marka, angielski producent, jasne i klarowne rozwiązania. Środki ostrożności: Pomimo, że produkt jest bezpieczny, należy zachować zdrowy rozsądek. Wydostające się powietrze z opony może zawierać drobinki piachu, dlatego należy zawsze chronić twarz i oczy. Stosować rękawice, maskę, odzież ochronną. OKO Group Polska nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku nieostrożnego stosowania produktu. Zmywać ciepłą woda oraz mydłem, przy dłuższym kontakcie ze skórą może powodować podrażnienia skóry, może powodować podrażnienie oczu, w przypadku połknięcia wypić dużą ilość wody oraz skonsultować się z lekarzem, nie wylewać do wód powierzchniowych i gruntowych, duże ilości powinny być utylizowane, nie przechowywać razem z żywnością.
0