Media

OKO na TARGACH AUTOSTRADA w Kielcach

W dniach 14-16.05.2014 odbyły się targi Autostrada 2014.

Nie zabrakło również i nas. Wbiliśmy i wyciągnęliśmy ponad 35 gwoździ w naszą testową oponę! Ciśnienie trzyma jednakowe do dzisiaj i jesteśmy pewni, że trzymać będzie nadal!   

Zainteresowanie naszymi produktami na targach było ogromne. Stoisko odwiedziła nawet ekipa z telewizji. Najwięcej zapytań dotyczyło opon w maszynach budowlanych oraz wywrotkach. Większość przebitych opon są spowodowane przez śruby, gwoździe i pręty. Właściciele Firm, którzy już nam zaufali potwierdzają, że uszczelniacz OKO daje im pewność, że robota nie stanie w najmniej oczekiwanej chwili.

OKO W CHILE

Najtrudniejsze warunki, najwyższa temperatura?

Produkt OKO MINNING został doceniony przez największe kopalnie w Chile. Główną jego zaletą oprócz uszczelnień dużych otworów po prętach jest wytrzymałość na ekstremalne temperatury! Zakup produktów OKO jest ułamkiem ceny jaką płacą kopalnie za nowe opony. Często zakup zwraca się już po kilku dniach pracy maszyn 24h/dobę. Koszty związane z przestojem maszyny na kopalni jest niekiedy liczony w tysiącach dolarów.sls

Produkty OKO zostały zademonstrowane i docenione na targach EXPOMIN 2014 w Santiago w Chile w dniach 21-25.04.2014r przez GRUPA SLS – firma specjalizuje się w  obsłudze pojazdów i maszyn dla kopalni.

 
 
0